( ... Товаров )

Книжный магазин Book-sale

В нашем магазине Вы найдёте как прочитанные,так и новые книги,по самым

низким в Украине ценам. Найдёте дешевле-уступим!

(подробнее в разделе Форум-Акция)

Вы сейчас здесь: Home » Каталог » Журнал "Дніпро" » Журнал "Дніпро" 04.2012
Вторник, 24 Апр 2018
Версия для печатиE-mail
Журнал "Дніпро" arrow Журнал "Дніпро" 04.2012


Журнал "Дніпро" 04.2012

Журнал "Дніпро" 04.2012

Цена: 49.99грн,

Задайте вопрос по этому товару

176с.Мягкий переплёт.Новая(не б/у).

 

Квітень, як відомо, – місяць сміху. Українець без усмішки – як француз без сиру чи італієць без піци. Квітневий «Дніпро» починаємо нетрадиційно, але в дусі свята – з гумору. Не втрачаємо оптимізму та святкуємо День сміху!

А весна тріумфально крокує далі. Вимітає останній сніг, вбирає запах перших квітів, примушує прокинутися почуття, приспані довгими холодами. Уже чуються Великодні дзвони, усміхаються один одному перехожі. Цього разу й «Дніпро» – усміхнений.

Посміятися можете й Ви! Знову викидає коники непосидючий Авіценна, у халепу потрапив суперагент Барбара з повісті Чарлі Теннанта, ніяк не складуть залік з анатомії герої оповідання «Юшка на Хортиці».

Є в номері й над чим поміркувати. «Чи все має бути ідеальним?» – дискутують герої фантастичного оповідання Марії Ряполової. «Як вирватись із замкненого кола?» – на це запитання шукає відповіді Зіна з драми Оксани Савченко. А Жерар Стрейф тим часом розкриває карти вбивства за лаштунками.

Стильний жіночий роман «Za Wulf» має свою цікаву історію. 1925 року британська письменниця Вірджинія Вулф опублікувала роман «Місіс Деллоуей», твір про один день із життя жінки. Оксана Думанська, авторка зі Львова, написала українську жіночу історію за мотивами цього роману. Знайомтесь і насолоджуйтеся – у квітневому номері публікуємо першу частину!

Випуск викриттів і відкриттів! Нарешті підводимо підсумки конкурсу «Чоловік… Розшукується!»

Корисною для всіх буде квітнева «Критика». Унікальні матеріали з історії українського кіно виклав автор статті «Сміх і гріх українського кіно». У біографії та творчості надвідомого свого часу письменника Миколи Трублаїні допоможе розібратися стаття «Романтика подорожей Миколи Трублаїні» (до ювілею письменника).

І справжній сюрприз «На завершення» – оповідання Остапа Вишні «Чухраїнці».

Для гарного настрою, для теплої весни, для усмішок!

 


Доступен
Этого товара сейчас нет в наличии.


Мнения покупателей:

Еще нет мнений об этом товаре.
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить свое мнение. 

Рейтинг@Mail.ru Каталог Site2Site.Book.UA

 

LibeX: книжный магазин. Купите подержанные книги или продайте свои

Яндекс.Метрика Отзывы